Fjalt e mbla t Luizit ndaj Kiars nuk kan ndaluar n asnj moment, gjat qndrimit t tyre n shtpi.

Ky i fundit sht fiksuar me moderatoren q prej dits s par t qndrimit n shtpi, dhe q prej dats 24 dhjetor, ai nuk i sht ndar n asnj moment, deri kur ta fitoj at.

Ditt e fundit kan qen thuajse m t bukurat pr dyshen, pasi edhe afrimiteti ka qen m i madh. Luizi i tha srish Kiars sot se e don shum at.

Edhe pse ai flet mbl me Kiarn, kjo e fundit i tha atij q t ndryshoj sepse po lodhet shum me kt sjellje.

VIDEO: