Teksa t gjith banort lexuan mesazhet q mbshtetsit, por edhe familjart e tyre kishin shkruar pr to, Dea ishte njra prej banoreve q u prlot, kur lexoi mesazhin e mamas s saj.

Lori, mamaja e Deas i tha asaj se ajo luan shum but dhe bukur.

Ti luan bukur dhe but e menura ime. M ka marr malli shum, t dua!, ishte ky mesazhi i mamas s Deas.

Banorja sapo e lexoi mesazhin u prlot dhe tha se e ka menduar shum mamin ditt e fundit dhe se e ka marr shum malli pr t.

Deamishel i tha s ms se kishte shum nevoj pr fjalt e saj dhe e falenderoi pr mesazhin.

VIDEO: