Efi dhe Luizi doln nga dhoma e izolimit dhe u bashkuan me pjesn tjetr t shtpis. Ky vendim u votua nga shumica e banorve, n kmbim t 10 mij eurove.

Ndrkoh, pes t tjer, Olta, Amos, Dea, Tea dhe Xhoni votuan kundr nxjerrjes s tyre nga dhoma. Pasi votoi shumica, Amos reagoi ashpr. Duke iu drejtuar shumics, ai tha q nuk dshiron t dgjoj asknd q ankohet pr Luizin.

Nga ana tjetr, Olta i cilsoi banort si mendjeleht pr vendimin q morn.

VIDEO: