18 Nëntor 2021
17:42

Denis Hakanaj

Wesley Fofana: ky është objektivi i madh i Chelsea-tpër të blinduar mbrojtjen e Tuchel, sipas Foot Mercato.

Pas sondazheve me Juventus-in dhe Mino Raiola-n për Matthijs de Ligt, Blutë duket se kanë zhvendosur vëmendjen e tyre te qendërmbrojtësi i Leciester dhe kombëtares franceze.

Talenti 20-vjeçar pëlqehet edhe nga Manchester United, por Chelsea duket se është në avantazh.