Pas Primet t s marts, ku Kiara mori nj mori informacionesh nga jasht, nisur nga titujt m negativ t mediave, loja ndryshoi disi.

Por kjo bri q ifti t jen m t afruar dhe m t dashuruar se kurr.

Kshtu pasi kan par klipin e javs, Arbana ka pyetur banort se si e shohin iftin n loj dhe cili sht m i fort si lojtar, Kiara apo Luizi.

Olta ka nisur me prgjijet duke habitur t gjith. Ajo ka thn se sht Kiara ajo q shkon n finale. Ndrkoh Qetsori e prforcoi duke thn se Luizi sht i rrezikuar q javn e ardhshme.

Kristi dhe Elvis Pupa ishin t vetmit q u shprehn se sht Luizi ai i cili shkon n finale.