Albrie Hadrgjonaj i dha nj mesazh publik aktorit Donald Veshajt. Teksa ishte nj nga t ftuarat e autores dhe moderatores Luana Vjollca kt t diel mbrma n Zemr Luana, n nj prej lojrave ishin vendosur fotot e vajzave dhe mbesave t Albrijes. Por rrota ndaloi tek Beatrix Ramosaj.

E vendosur prball lojs ka rrota, i mson bota praktikisht prball familjarve t saj dhe jo vetm. Ndalesn e radhs kjo loj e kishte tek mbesa e saj Beatrix Ramosaj pr t ciln pyetja ishte: si duhet t jet partneri i ardhshm i Beatrix?

Albrija prgjigjet: T ket n krah nj burr me rr t fort dhe jo nj legen.

Kngtarja e prsriti disa her prgjigjen duke ln t nnkuptohet se sht dashur pa dashur nj thumb pr aktorin Donald Veshaj, me t ciln mbesa e saj Beatrix pati nj romanc q zgjati vetm pak dit brenda shtpis m t famshme t Big Brother Vip. Treshja Donald-Bora-Beatrix kan qen n qendr t vmendjes nga mediat roz. Pak pas prfundimit t BBVIP Veshaj u ribashkua me moderatoren e njohur Bora Zemanin. Disa prej ndjeksve t tyre nuk e kan pritur mir kt ribashkim, duke e quajtur t padrejt veprimin e aktorit pasi u akuzua se ishte duke br loj me t dyja vajzat. ifti po shijojn lidhjen e tyre ndrsa nuk ngurrojn t ndajn me ndjeksit momente nga koha q kalojn bashk. Statuset n rrjetet sociale t Bors, Donaldit dhe Beatrix shpesh prkthehen nga fansat si sinjale, kunja, thumbime apo mesazhe t koduara.