Kngtarja iljeta Xhilaga dhe blogerja Armina Mevlani kan qen bashk t ftuara n nj emision. Duke biseduar pr botn e medias dhe ekranit ilejta ka kuajtuar kohen kur ka qen n fushat me ish kryeministrin Berisha.

Kngtarja sht br emocionale dhe i ka krkuar Armina Mevlanit, q ta puthte dhe ti bnte t fala.

Amanin mi puthe iik se m ka marr malli. Un e dua shum, Un ia drgoi t gjithve, k takoj vrdall i them bjini t fala, tha ilieta.

E puth un pa merak. Do ti drgoi puthje sa t mbaroj, ia ktheu Armina.