2Ton është ndër artistët shqiptar më aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat pëlqehen nga fansat e tij, shkruan lajmi.net.

Artisti kishe paralajmëruar se po punonte për një projekt të ri muzikor tash e disa javë dhe si duket pritjes i erdhi fundi, ai ka zbuluar se së shpejti po sjell projektin e ri muzikor përmes Instagramit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

2Ton sot ndau një video në Instagram ku shihet duke kërcyer nën tingujt e këngës “Corazon”./Lajmi.net/