Dafina Zeqiri dhe Dj i saj, Geek ishin ndr iftet m t kndshme t shobizit shqiptar. Ve se ishin t pandar si n prditshmri, n pun dhe n koncerte, ifti knaqnin ndjeksit me postimet e bukura dhe dedikimet speciale.

Por gjejeni far. Gjithka sht zhdukur si me magji. Dafina Zeqiri dhe Dj Geek nuk ndiqen m n rrjetet sociale dhe jo vetm kaq, por ata kan fshir do kujtim t njri-tjetrit.

I vetmi reagim i Dafins sht se kngtarja ndihet bosh dhe kt e ka treguar nprmjet nj InstaStory, ndroh q nuk ka asnj reagim nga partneri i saj, ose me gjas ish-partneri i saj.