Pas daljes s Armaldos, n shtpi ka pllakosur trishtimi, heshtja dhe lott. Olta u mrzit m shum nga t gjith banort dhe u prlot.

Ajo u shpreh se nuk e priste fare kt vendim, ndrsa disa prej banorve t tjer mendonin t njjtn gj, mes tyre edhe Kiara.

Olta: Nuk e prisja daljen e Maestros, isha e sigurt q do qndronte. M prek m shum akoma q Luizi pas gjith fushats q bri pr ta nxjerr jasht sht kaq i qet dhe i lumtur.

Luiz: Pr ty e bra Olta. Tani nuk ke as m ke flet dhe as me k rri. sht loja ime, e bj si t dua. Kjo loj portokall sht, mundsia mbase t vjen dhe ty n dor.