Luizi dhe Kiara kan debatuar srish me njri-tjetrin. Arsyeja ka qen se Kiara sht e paknaqur me disa nga hert q kngtari prdor emrin e saj.

Kiara: Jo do gj rrotullohet rreth teje

Luizi: N kto dy situata po. Se ti po m thua mos e prdor emrin tim se e ndyn kur e prdor

Kiara: Jo se e ndyn, por e prdor n disa situata q nuk dua, si ishte rasti i fundit

Luizi: O Zot i madh, a do m kuptosh ndonjher, mos ma kthe me nj pyetje. T kam thn m lr ta mbaroj kt Big Brother