Ardit uni i ftuar sot n Fan Club ka zbuluar se Luizi ka br nj ndrhyrje pak vite m par.

Arditi: Gjat gjith ktyre ditve un kam marr mesazhe t ndryshme duke m thn variante t ndryshme t smundjes s Luizit, duke m drguar edhe fakte t ndrhyrjeve q ka br Luizi.

Ai ka pranuar vet madje brenda shtpis q ka mashtruar pr kt pjes jasht dhe tani po bj lidhjen e pazllit. Nuk di t them nse kjo do ndikoj tek loja e tij, por kjo tregon shum pr karakterin e Luizit q un e kam thn sht manipulator dhe prdor situatat pr t arritur aty ku do.

Njerzit vazhdojn t besojn akoma q ai ka dika, por nga faktet q un kam sht q Luizi ka br nj ndrhyrje n nj spital privat pak vite m prpara, ka operuar hemorroidet, por nuk ka tumor.