Shtat banor jan n nominim dhe njri prej tyre do t lr shtpin e “Big Brother” t shtunn, ku mes Antonets, Qetsorit, Sabianit, Fotinis, Armaldos, Deamishel dhe Nits, Luizi ka ndar mendimin e tij, se kush do largohet.

Qetsori del. Do doja Antonetn, por del Qetsori, tha Luizi.

Nga ana tjetr, Qetsori sht i bindur se do arrij t marr triumfin, ashtu sic ndodhi n edicionin e dyt t “Big Brother”.

Do thyej rekordin botror, do fitoj dy Big Brother, jam shum i prqndruar, tha Qetsori.