Modelja njihet për format trupore fantastike duke joshur fansat e saj me postimet provokuese që bën.

Demi është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet shpesh herë duke u shfaqur gjysmë e veshur dhe kështu ka vepruar së fundmi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

Demi ka pozuar për Instagram ku edhe mori vëmednejn me imazhin joshës në bikini thuajse transparente.

Ajo pozoi duke vënë në fokus gjoksin e bujshëm për të cilin përflitet aq shumë./Lajmi.net/