Një person nga Malisheva është arrestuar dhe dërguar në mbajtje pasi ka sulmuar babanë dhe axhën e tij.

Sipas policisë viktimave u është dhënë ndihma mjekësore.

Ngjarja u pasqyrua n[ raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Malishevë, 21.11.2021 – 17:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka sulmuar babain dhe axhën e tij viktimat meshkuj kosovarë. Viktima kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.