Olta mendon se Deamishelin e ka trembur nominimi, prandaj ajo hedh kunja pr t. Teksa nj pjes e banorve po qndronin n oborr, Dea i tha Olts se ajo tani do afrohet me Armaldon, pasi sht zn me Qetsorin.

Olta u shpreh se Dea po prpiqet t bhet faktor, prandaj bn komente t tilla. Pas ktij debati, Olta i tha Deas se ajo sht e trembur nga nominimi i ksaj jave prandaj flet ashtu.

Qetsori i cili i doli n mbshtetje t Olts tha se jan 7 persona n nominim dhe Dea bn mir q prgatitet.

Ai madje tha se banort q e konsiderojn veten t vjetr, jan t mendur, koment ky q nuk u prit mir nga asnjri.

VIDEO: