Romeo dhe Donald Veshaj, kan qn t pandashm n ekran, q n fillimet e tyre n Al-Pazar Romeo dhe Donald Veshajn i kemi par gjithmon bashk.

E vetmja her kur u ndan, ishte kur Donaldi mori pjes n Big Brother VIP, por pas formatit ata solln M lr t flas me dy sezone.

N sezonin e tret t emisionit, Donaldi nuk do jet.

Kjo u vu re n promon e prezantuar pak minuta m par, ku shihet vetm Romeo i cili pranon se do jet moderatori i vetm.

Do t jemi bashk kt sezon, sepse ai tjetri fundja vetm pun prishte. Vetm me mua Romeo Veshaj, moderator, autor dhe regjizor,-tha Romeo.