Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca sht rikthyer n ekran pas nj pauze t gjat.

Prezantuesja bionde ka nisur nj emision t ri tash e dy jav me emrin Zemr Luana, e q u prit mir nga publiku.

Emisioni i par me t ftuar Butrint Imerin dhe Don Xhonin tashm ka kaluar shifrn e nj milion klikimeve n YouTube.

Pr t falnderuar publikun dhe fansat e saj pr mbshtetje, Luana hyri live n Instagram duke u shprehur mirnjohse pr mirpritjen e tyre.

Nj gj e till duket se nuk ka kaluar pa u ironizuar nga aktori dhe moderatori, Donald Veshaj.

Kshtu t paktn ka ln t kuptohet me nj postimi q bri mbrm (e diel) n InstaStory.

Hej si jeni? Kush e do nj video pr dashurin q m jepni, pr statistika, pr klikime e pr kshtu gjrash. Apo jo? M mir jo, e lm, e lm, dgjohet duke thn Donaldi n video.

Mbetet pr tu par nse kjo do t nxis ndonj reagim nga Luana si nj kundrprgjigje.