M lr t flas rikthehet n 24 mars me sezonin e ri n Top Channel, por n Promo nuk u pa Donaldi ka u pa nga fansat si e dyshimt.

N promon e prezantuar shihet vetm Romeo i cili pranon se do jet moderatori i vetm.

Nj postim i br s fundmi nga Sara Hoxha, ka ngjallur dyshimet se ndoshta Donaldi do t futet (srish) n “Big Brother VIP”.

Ajo ka publikuar promon krahas s cils ka shkruar: “Po Donaldi ku sht? Apo mos vall do rikthehet te shtpia e tij e preferuar”?

Donaldi e ka ripostuar duke shkruar: “T shohim, prisni dhe pak”.

Nuk dihet ende si qndron e vrteta, por rrjeti sht mendur pr t msuar m tej.