Nga çiftet më të komentuara në mediat rozë janë Donaldi dhe Beatrix, por si duket lidhjes së tyre i erdhi fundi.

Së fundmi është publikuar një video e cila po qarkullon në rrjetet sociale, ku shihen Trixa dhe Donaldi duke biseduar, ky i fundit nuk duron dot dhe fillon me shprehje jo të mira duke sharë, shkruan GazetaBlic.

Pas spektaklit të mbrëmshëm duket se dyshja kanë përfunduar lidhjen e tyre.

Më poshtë gjeni videon teksa dëgjohet Donaldi duke sharë.