Ashtu si dhe premtoi, Dua Lipa do t festoj me shqiptart Ditn e Flamurit. Kngtarja me fam botrore pak minuta m par ka br me dije se m 28 Nntor do t jet n Tiran.

Prmes nj videomesazhi anglisht dhe shqip drejtuar fansave t saj t shumt, Dua shprehet se do t rikthehet n Shqipri pr koncert dhe mezi po e pret.

Mezi pres me ju pa n 28 Nntor pr Ditn e Flamurit dhe pr 110-vjetorin e Pavarsis. Ju dua shum!, tha Dua.

VIDEO: