Prfaqsuesja e Shqipris n Eurovision, Ronela Hajati mori kritika dhe reagime t shumta lidhur me performancn e saj n festival.

Ajo ka vendosur tju prgjigjet t gjitha kritikave dhe komenteve negative me nj status ironik n rrjetet sociale.

Ore Shqipe, po na kndoni ndonj kng tjetr t Eurovision apo vetm timen keni qejf? Sa t mir q jeni. N fakt mua m shum m plqeu si u duka. Si shpirt! #shqipriaderinvdekje #askushnuktdosashqipet, shkruan ajo.