Luizi dit m par ka ironizuar m banort e Big Brother VIP Albania 1. Ai kt e ka br n nj bised me banort.

Femrn ideale, a e di si e doja; e doja inteligjente si Beatrix, besnike si Donaldi, t sinqert si Monika dhe t drejtprdrejt si Arjola, u shpreh Ejlli. Pas Trixs ka reaguar edhe Monika n nj postim n Intagram, ku edhe ka ironizuar m t.

Sot iu ka ardhur fundi pyetjeve tuaja q m bni, Monika pse ti nuk ke nj shok, pse nuk ke nj partner, ti je kaq e mir

Ju falnderoj pr kto, por un sot kam gjetur at q kam krkuar tr kohn, m n fund gjeta bashkpuntorin q do t na udhheq n kto cilsi q i ka vetm ai.

Inteligjent, njeri q bashkpunon, njeri q sht i drejtprdrejt dhe mbi t gjitha ajo ka u prputh me mua shum, ajo ka mua m bri pr vete sht se un m n fund gjeta njeriun e sinqert

Me t vrtet Luiz sikur ne t dy t ishim n Big Brother VIP do t kishim thyer do rekord bashk pr sinqeritetin q kemi, dua t t uroj fitore dhe mezi po pres t takoj njeriun e ndrrave t mia pr sinqeritetin q ke. Fitore, t dua shum, me ty Luizin, ka thn Monika.