Aktori i humorit Ermal Mamaqi, u sht prgjigjur komenteve q jan br s fundmi pr librin e tij, ku i ftuar n emisionin Pardon My French, ai dha m shum detaje rreth librit t tij m t ri i cili quhet N gar me veten.

Aktori, tashm dhe biznesmeni, tregoi se nuk do t konkurroj njeri n kt fush e se kushdo q sht ndjer i krcnuar nga ai, mund t qetsohet pasi nuk do t pengoj asnjeri t fitoj.

Me ironi, ai shtoi se kushdo q do t fitoj mimin Nobel e ka rrugn e hapur.

Po ashtu, ai e cilson veten njeri t shklqyeshm, aq sa vetetiketohet me termin: “gjeni”.

Pyetja: A do t quhet shkrimtar tani Ermal Mamaqi?

Ermali: Jo, nuk e quaj veten shkrimtar. T flen rehat t gjith kta q han buk me kt gjn. Nuk do ti pengoj asnjrit t fitoj mimin Nobel.

Pyetja: Pse komentohet libri dhe pse po merren kaq shum?

Ermali: T them t vrtetn, mund t jap nj shpjegim shum t thjesht. Kta merren sepse un jam nj njeri i mrekullueshm, jam nj gjeni dhe nj njeri i shklqyeshm.