Juliana Nura sht nj ndr personazhet m t dalluar n BB VIP, ndonse edhe pr format e saj trupore dhe jo vetm. Por ne nuk e dinim q Juliana ka qen pjes e nj klipi.

Bhet fjal pr babo Databuka ft dj Benity, ku Juliana ka qen figurante kryesore dhe n super form.

Pra ajo duket shum seksi dhe n nj mosh t re.

VIDEO: