Arbr Hajdari, opinionisti i Big Brother Vip ishte s fundmi i ftuar n emisionin N Kurthin e Piter Panit, ku voglusht i drejtuan pyetje nga m t ndryshmet.

Njri prej tyre e pyeti se pr k bnte tifo n Big Brother VIP, pyetje kjo q i sht br shum shpesh ish-opinionistit. Ai tha se nuk ka pasur ndonj t preferuar.

M sht br disa her kjo pyetje dhe e kam thn, besoj se jam i sinqert ktu. Nuk kam pasur ndonj t preferuar, u shpreh Arbri.