Kjo pasi, Nora Istrefi arrin të shfaqet në formë të mirë duke ekspozuar linjat trupore, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ka ndarë një video në Instagram e veshur me veshje me ngjyrë të zezë dhe këngëtarja bën lëvizje para kamerës.

Dukjen e saj perfekte, Nora e ka kombinuar edhe me makijazh dhe flokët e rregulluara të cilat ia ka shndërruar në kaçurrele.

Ndryshe, si shumë artista tkjerë edhe Nora Istrefi po mban mbrëmje muzikore bashkë me Gjikon dhe Melindës./Lajmi.net/