Edona Llalloshi është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe të dashura të publikut shqiptar.

Çdo këngë e saj padyshim se është kthyer në hit e është dëgjuar nga të gjithë.

Këngëtarja njihet për elegancën e saj dhe paraqitjet e saja e kuruar deri në detajin e fundit, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Ajo që ka rënë në sy është një video që ka postuar këngëtarja e ku duket me nje fustan të zi i cili shkëlqen i tëri.

Ajo po duket shumë bukur dhe sigurisht si gjithmonë elegante. /Kosovarja/