Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi, i ftuar sot n “Wake up”, tha se Luiz Ejlli ka thyer rekord duke arritur gati n 1 miliard shikime.

Por prapa nuk mbetet as Kiara Tito. Madje eksperti u shpreh se moderatorja sht i vetmi njeri q mund ta mund kngtarin e njohur. Ai tregoi se qytetet q krkojn m shum pr Kiarn n Google jan Kuksi, Tirana, Elbasani.

Qytetet q kan krkuar m shum pr Kiarn jan Kuksi i pari, pastaj Tirana, Elbasani dhe t fundit Vlora dhe Shkodra. I vetmi njeri q mund ta mund Luizi sht Kiara, nse do t dij sesi ta mund, tha eksperti i IT-s.