Prfaqsuesja shqiptare Ronela Hajati mbrmjen e djeshme dha nj performanc spektakolare n gjysmfinalen e par t Eurovision duke elektrizuar skenn. Mirpo, pavarsisht plqimit n mas nga publiku, kngtarja shqiptare nuk ia doli t shkonte deri n finale. Gjat performancs, u duk sikur gjithka shkoi shum mir.

Por artistja shqiptare ka pasur edhe nj moment t sikletshm. Megjithse i kishte flokt e kapura, gjat performancs i kan ngatrruar me mikrofonin. Ronela e menaxhoi mir situatn teksa ngre flokt lart dhe rregullon mikrofonin duke vijuar me performancn.

Ronela reagoi pas skualifikimit duke thn se fitorja e saj m e madhe ishte dashuria e madhe q ka marr nga publiku. Kngtarja tha se edhe nse do t ishte pjes e finales nuk do t arrinte n vendet e para.

Video: