Mbrmjen e sotme Elhaida Dani theu rekordet e t gjitha netve t Dancing With The Stars. Ajo dhe partneri i saj krcyen nj Samba n mnyr t prsosur duke marr pikt maksimale nga juria.

Elhaida mori komente shum pozitive nga antart e juris, t cilt i dhan nga 10 pik.

Kledi Kadiu: Me shum energji, e sakt, e rrjedhshme, vetm fjal t bukura kam. Fakti q krcen me kaq ndjenj, ti e jeton krcimin, Kjo sht gjja m e bukur, bravo.

Dalina Buzi: Ti ia dole, pr mua Samba m e bukur q sht br deri m tani.

Armand Peza: Un mendoj q Shakira ka humbur q nuk ju prfshin dot te videoklipi i saj.

Valbona Selimllari: Elhaida ti je nj yll, kjo ishte hapja m e bukur q mund ti bhej Dancing With The Stars.