Elita Rudi dhe Asdren Gjikolli janë një familje që tregojnë gjithmonë se kalojnë shumë mirë jetën e tyre.

Dyshja kanë treguar se kanë raporte shumë të mira edhe me prindërit e njëri – tjetrit, shkruan “Kosovarja”.

Moderatorja së fundi e ka dëshmuar sa shumë e don vjehrrën e saj duke mos e anashkaluar nënën.

Ajo ka postuar një fotografi ku në njërin krahë e ka nënën, Arta Rudi dhe tjetrin krahë vjehrrën, nënë e Gjikos, Lirije Gjikolli.

Në sy ra shkrimi që ka bërë në këtë imazh ku ka shprehur dashurinë e njëjtë tyë dyave.

“Njëherë e bekuar me nënën time, dy herë e bekuar me vjehrrën time”, kishte shkruar ajo.