Dhe, Elvana Gjata ka sjell poza të reja në Instagram e cila ka zgjedhur një veshje elegante, shkruan lajmi.net.

Me një fustan me ngjyrë të bardhë, bukuroshja brune dukej në super formë teksa ka postuar dy fotografi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Fustani i Elvana Gjatës i ka ekspozuar edhe gjoksin asaj pasi dizajni i tij ka qëlluar të jetë me dekolte të hapur.

Ndryshe, këngëtarja sot do e sjell projektin e ri muzikor i cili do jetë bashkëpunim./Lajmi.net/