Mbrmjen e djeshme Ronela Hajati prfaqsoi Shqiprin n Eurovision, madje ishte e para q hapi festivalin. Mirpo Ronela nuk arriti t onte Shqiprin n finale. Lidhur me kt ka dy fjal edhe Enca.

Ajo ka shkputur nj pjes nga performanca e Ronels mbrmjen e djeshme n Torino duke e vlersuar me pikt maksimale.

Sipas Encs, knga e Ronels ishte ajo q i duhet Eurovisionit, teksa i bri thirrje t gjith shqiptarve q t vlersojn artistt e muziks moderne para se t jet von.

M n fund prezantohemi me nj kng sic duhet n eurovision. Le ti vlersojm artistet tona t muziks moderne, para se duan t zhduken nga Shqipria dhe toksiciteti ktu. Ronela Hajati realisht e ke myt, shkruan Enca.