Engjëllushja përveç zërit trashëgimi nga e ëma, Shyhrete Behluli, dallohet edhe për bukurinë e saj.

Si në qdo paraqitje edhe këtë të fundit është shfaqur plotë stil, shkruan “Kosovarja”.

Veshur në fustan të ngushtë ajo ka marë gjithë vëmendjen me linjat trupore ‘si peshk’, për të cilëat edhe është komentuar mjaft shumë.

Me një grim të lehtë dhe flokët e lidhura në mbishkrimin e fotografisë ajo ka paralajmëruar se është duke punuar në projekt të ri.


Me siguri që do të jetë një nga projektet hit ashtu siq di ti realizojë më së miri.