Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë ndër çiftet më të dashura të estradës sonë, shkruan lajmi.net.

Dyshja janë pothuajse kudo bashkë me njëri-tjetrin, ndërsa nuk mungojnë as dedikimet romantike disa herë.

Përmes fotografive të fundit, Eni dhe Genci treguan se po shijojnë një darkë romantike në mbrëmjen e sontme.

Çifti dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe morën vetëm komente pozitive nga ana e ndjekësve të tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eni Koci (@enikociiii)

Një foto nga kjo mbrëmje e ndau edhe Genci, i cili i jep një kompliment të bukur partneres.

Sapo ma beri këtë foto një peshk i bukur
@enikociiii
“, ka shkruar ai. /Lajmi.net/ 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj)