Ariana dhe Ermal Fejzullahu, jan nj ndr iftet m t kompletuar n showbizin shqiptar, ku ata kan s bashku shum vite dhe jan prindr t katr fmijve.

S fundmi, kngtari ka zbuluar se jan njohur shum t rinj dhe kan nj marrdhnie shum t “shndosh”.

Jemi njohur shum t rinj n Prishtin dhe gjithmon kemi pasur nj marrdhnie shum t shndosh dhe e falnderoj shum pr gjithka, u shpreh ai n M lr t flas.

M tej, Ermali dha dhe nj mesazh pr t rinjt q duan t martohen t rinj.

Un mendoj q martesa nuk ka lidhje nse bhet n mosh t re apo t von. Jan gjra q vijn me koh. Pr ata q martohen t rinj ju kshilloj q ta marrin sa m qet dhe shtruar, tha kngtari.