Aktori Ermal Mamaqi prmes nj videoje n Instagram na ka treguar se sa e rndsishme sht familja dhe veanrisht nna. N video ai shihet teksa ulet n gjun dhe i puth kmbt nns s tij.

Teksa i bn thirrje miqve t tij q mos ken turp t bjn kto skena, Ermali thot se me kt veprim ai i tregoi djalit sa t doj mamin e tij.

Mos kini frik t bni kto skena n familje miq

Nuk po i tregoj mamit tim sa e dua.

Po i tregoj djalit tim sa t doj mamin e tij, shkruan Ermali krah videos.

VIDEO: