Ermal Mamaqi, t cilin e kemi n dimensione t ndryshme, nga aktor humori, n kngtar e moderator, s fundmi sht shndrruar n nj fols motivues pr njerzit.

Ai ka publikuar nj video ku i drejtohet msueses s klass 8-t, q i trhiqte vmendjen pasi nuk ishte mir me msime. Mamaqi thot se ai tashm ka 200 puntor, 9 kompani dhe i mson njerzve si t bjn sukses, pikrisht duke mos dgjuar njerz si zysha.

Nj zysha ime e 8-vjeares me thoshte Ti Mamaqi nuk ke pr tu br njeri, ske pr t br asgj n jetn tnde. Kam 200 punonjs, kam 9 kompani dhe i msoj njerzit q t ken sukses duke mos dgjuar njerzit si ty- shprehet Mamaqi n video.