Kngtari i njohur Redon Makashi, i ka dhn fund beqaris, bhet me se kngtari sht fejuar dhe se vajza q i ka vjedhur zemrn sht balerina e njohur, Rexhina uko.

Intervista.al ka publikuar nj foto ku shihen t dy, ndrsa balerina tregon unazn q simbolizon fejesn e tyre.

Lajmi sht konfirmuar nga miqt e tyre ndrsa vet ifti nuk ka pranuar asgj deri m tani.

Redoni sht treguar shum hermetik sa i prket jets personale, por n nj intervist q dha dy vite m par, ai rrfeu se ishte i dashuruar ndonse nuk e zbuloi identitetin e gruas.

Ka ardhur limiti i limiteve, do vendos edhe un. Edhe ata q jan t martuar, jan t paknaqur, edhe t pamartuarit po. Un do ta provoj nj her martesn, e kaluam gjith kohn, i morn me vete t gjith ort e beqaris, tani ka ardhur koha. Normal q jam i dashuruar!, tha ai i ftuar n emisionin Rudina.

sht gjithmon ajo silueta bionde q kam un n imazhin tim, me t ciln ti je i dashuruar?, e pyeti moderatorja.

Prve klipit q doli nj brune, shtoi asohohe artisti i njohur.