E sikur t mos mjafonte buja n Shqipri, ku Big Brother Vip po shfaqet kudo, si n rrjetet sociale po ashtu dhe n titujt e portaleve, banort e shtpis m t famshme do t zn hapsira televizive edhe n mediat e huaja.

Pas vmendjes q Luizi i kishte trhequr fituesit t Big Brother Vip Canada, Kevin Jacobs, ku ky i fundit nuk nguroi t shprehte mbshtetjen pr kngtarin, ditn e sotme ka qen radha e mediave greke.

N nj nga emisionet e vendit fqinj shohim se sht shfaqur Luizi me Maestron teksa jan duke knduar brenda n shtpi, nj nga kngt m t famshme greke Zilevo.

Knga e Giorgos Mazonakis n Big Brother Shqipri, dgjohet t thot prezantuesi i emisionit i cili ka mbetur jo pak i habitur.

VIDEO

@teamluiiz Emri i Luiz Ejlli edhe ne mediat nderkombetare #luiz #luizejlli #luizejlliofficialfans #luizejllioffical #dronluiz #luizbb #luizejllifitues #luizbbvip #fy #fyyyyyyyyyyyyyyyy #viral #fyp #fypviral #kiaratito #kiaratitobbvip2 #bigbrotheralbaniavip #meluizin #luizbb2 #viralvideo Oublie-moi – Emkal