Fero dhe Arbenita janë ndër ciftet më dashura të publikut.

Ata shpesh ndajnë imazhe me njëri tjetrin, mirëpo asnjhërë kaq të afruar si sonte, shkruan”Kosovarja”Arbenita është mjaftë aktive në rrjetet sociale dhe ka shpërndarë një imazh përkrah Feros.

Ata duken kaq të mirë dhe të dashuruar si në ditën e parë./Kosovarja/