Fifi është ndër konkurrentet e Big Brother VIP, e cila po merr shumë vëmendje me deklaratat dhe rrëfimet e saj.

Sot ajo ka treguar se tërhiqet nga “djemtë e këqinj”.

“Duhet me kon burrë more, me kon burrë, me u çu mu rreh për ty, a pe din? Me ta dhez nji shuplakë , jo mu, po të tjerëve. Po pak “bad boy” duhet me kon, nëse s’osht “bad boy” mu s’më ngjall inspirim. Unë kam qejf me dal me ndonji djalë të keq”, u shpreh ajo.

Ajo këto i tha në prani të Granit Cana, djalit me të cilin është përfolur se mund të krijohet një çift i mundshëm.>

Së fundmi, në një bisedë dyshja kanë diskutuar se si do të vazhdojë raporti mes tyre pas “Big Brother VIP”.

Pjesë nga biseda:

Fifi: Varet prej teje si don me e mbajt raportin mes nesh jashtë…

Graniti: Unë mendoj që edhe jashtë kemi për të kaluar shumë mirë, po e them ‘sinqeseriozisht’.

Kujtojmë se pas përfundimit të spektaklit të së premtes, dyshja janë shkëputur nga pjesa tjetër e banorëve dhe kanë zgjedhur të qëndrojnë vetëm në dhomën e gjumit.

Këngëtarja shkoi të qëndrojë në krevatin e Granitit, i cili shihej gjysmë i zhveshur, ndërkohë që Fifi u mbështet sipër tij. Ata biseduan rreth ngjarjeve të ndryshme që kanë ndodhur gjatë kësaj javë në shtëpi, por nuk mund të mos vihej re afrimiteti mes tyre.