Dit t mbushura me emocion pr Fifin. Kngtarja sht n pritje t fmijs s saj t par, ku duket se kt prjetim po e kalon e angazhuar me projekte t reja dhe koncerte.

Pr 6 muaj me radh, Fifi zgjodhi q ta mbante sekret kt pritje, duke vijuar e ftuar n koncerte t ndryshme. Lajmin se do t bhet nn e ka dhn gjat interpretimit n Festivalin e Kngs n RTSH. Ajo shtoi se po prjeton emocione t dyfishta sepse prve shtatznis sht e lumtur q merr pjes n kt festival.

Jam njeriu m i lumtur n bot. Un po pres nj fmij! Knaqsia m e madhe sht se nuk kam knduar vet, kam knduar me fmijn tim brenda. Zoti i bekoft t gjitha mamat, ka deklaruar Fifi n skenn e madhe t Pallatit t Kongreseve.

Ndrkoh, nga ajo q kemi mundur t msojm, Fifi pas pak muajsh do t sjell n jet nj vajz. Ndonse vet kngtarja nuk ka ndar shum detaje n rrjetet sociale, miqt e afrt i kan zbuluar edhe kt sekret kaq t mbl.

Dyshimi pr nj shtatzni t Fifit u shtua kur artistja nisi t bj deklarata publike pr dasmn. Kngtarja e njohur nga Kosova, Fifi, ka surprizuar jo pak me nj deklarat t br n rrjetet sociale, duke ln t kuptohet se ajo dhe partneri i saj, Adis Patushi, po mendojn t hedhin nj hap t rndsishm si sht martesa.