Pas lirimit nga burgu duket se po e konzpenzon kohën që nuk ka qenë aktive në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Fjolla Morinën, këngëtarja pothuajse në qdo ditë poston fotografi në llogarinë e saj “Instagram”, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ka postuar disa imazhe veshur në një komplet fustani ngjyrë të kaltërt ku ka theksuar linjat e bujshme trupore si dhe vënë në pahë bukurinë me një grim të lehtë.

Me këto fotografi bukuroshja i thoë vetës se është për mësysh pasi në mbishkrimin e tyre ka vendosur emojin e syrit të kaltërt i cili nënkupton të vendoset për syrin e keq.


Etiketa: