Fjolla Morina është njëra ndër këngëtaret më të komentuara të shoë bizit shqiptar.

Ajo vjen shumë provokative në çdo paraqitje të saj dhe kjo ka bërë që të marrë vëmendje të madhe në çdo postim që bën në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Fjolla shihet para pasyqres me një fustan tejet të shkurtër dhe të hapur ku ka vënë në pah gjoksin dhe format e saja trupore që ka. /Kosovarja/