Flor Mumajesi ra n qetsi pr disa koh, si n projektet muzikore ashu edhe n rrjetet sociale. Aq sa dyshimet filluan se kngtari po hiqte dor nga muzika.

Por ai u rikthye, e madje me buj t madhe. Flor Mumajesi doli me disa deklarata n rrjetet sociale ku nj pjes e mir e ndjeksve dhe fansave u bn konfuz. Ai fshiu disa kng t vjetra t tij gj q i bri t gjith t mendojn se gjendja e tij ka t bj me historit e tij t s shkuars, madje n rrjet u rikthyen foto e video t tij dhe Elvana Gjats.

Por baladat dhe rreshtat e dashuris s Flor Mumajesit n fakt i dedikohen nj tjetr prsonazhi publik sipas Iconstyle.

Bhet fjal pr nj personazh mjaft t dgjuar dhe ajo sht bashkshortja e nj qeveritari shqiptar. Po po, si e lexuat! Bashkshortja.

Projekti i fundit i Mumajesit, i publikuar pas zhurms s madhe n rrjet, titullohet Mbaroj pr ty