Pak jav m par, Bojken Lako bri publike lidhjen e re t dashuris. Ai ndau n Instagram nj foto ku shfaqej dora e nj vajze. Sot, kantautori ka deklaruar se fakti q e ka postuar at foto n faqen e tij personale do t thot q sht dika e mir.

Po shiko tani doja t promovoj festivalin. Nuk kam dshir t flas shum sepse ktu sht maja e shprndarjes s thashethemit dhe t lajmit. Deri sa kam vn dika n faqen time personale normalisht ka dika shum t mir q ndihem mir edhe, u shpreh Lako.

Kujtojm q artisti ka ln pas krahve historin e dashuris me Semi Jaupaj. Ata ruajn nj raport t mir me njri-tjetrin, dhe kt e tregoi vet Semi pak koh m par, ku shihej me ish partnerin. Shoku im m i mir i jets, shkroi ajo.