Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, njihet për pozat mjaft joshëse që publikon për ndjekësit, shkruan lajmi.net.

Ajo vazhdon me postime provokuese në rrjete sociale që bën dhe kështu ka vepruar së fundmi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace)

Françeska ka realizuar një set fotografik ku shihet të ketë marrë poza atraktive për kamerën e veshur me bikini duke theksuar linjat e bujshme trupore./Lajmi.net/