Reperi  i njohur është mjaft aktiv në rrjete sociale me postime të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Ai natën e mbrëmshme duket se kaloi natën në shoqëri të alkoholit dhe kishte disa gjëra për t`i thënë.

Getinjo postoi disa Instastory ku iu drejtua ish-partnereve të tij se ato do të duhen ta ‘bllokojnë’ atë sepse nga pija ai do t`u shkruaj atyre.

Por më vonë ai u shpreh se tanimë është në lidhje por që e harroi këtë fakt vetëm për pak.

Nuk dihet se a është në të vërtetë në lidhje reperi apo kjo ishte vetëm një shaka nga ana e tij./Lajmi.net/